Предлог комбинации од блогерката која секогаш изгледа стилски и во дождливи денови (фото)


Предлог комбинации од блогерката која секогаш изгледа стилски и во дождливи денови (фото)

Блер е девојката која докажува дека може да изгледате стилски и модерно дури и кога времето е врнежливо, а ние ги издвојуваме најдобрите аутфити.

predlog-kombinacii-od-blogerkata-koja-sekogash-izgleda-stilski-i-vo-dozhdlivi-denovi-foto-01.jpg

Ако сте од оние кои кога врне се затвораат дома и облекуваат само темни парчиња, оваа девојка ќе ве инспирира да изгледате совршено и во деновите кога „истура“ дожд или снег.

Блогерката успева да направи стилски комбинации со живописни бои и во зимските, тмурни денови и во оние кога врне и никој не сака да излезе од дома.

Гумени чизми во боја, проѕирен чадор и јакна во впечатливи бои – времето не треба да ве спречи да блескате.

Доказ дека може да изгледате добро секој ден, каков и да е – најубавите комбинации за на дожд:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

35 стилски комбинации со моторџиски чизми за оваа есен (фото) Моторџиските чизми сè почесто стануваат прв стилски избор на трендсетерките за е...
7 модни кобминации со кои ќе ги замените секојдневните „фармерки и џемпер“ аутфити Полн гардеробер – но, постојано едните исти 3 комбинации. Проблем кој секоја жен...
Предлог зимски аутфити од блогерката со модно усогласени ќеркички (фото) Хана е блогерката која стана хит на Инстаграм со фотки од неа и ќерките, облечен...