Предлог комбинации од блогерката која секогаш изгледа стилски и во дождливи денови (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Предлог комбинации од блогерката која секогаш изгледа стилски и во дождливи денови (фото)

Блер е девојката која докажува дека може да изгледате стилски и модерно дури и кога времето е врнежливо, а ние ги издвојуваме најдобрите аутфити.

predlog-kombinacii-od-blogerkata-koja-sekogash-izgleda-stilski-i-vo-dozhdlivi-denovi-foto-01.jpg

Ако сте од оние кои кога врне се затвораат дома и облекуваат само темни парчиња, оваа девојка ќе ве инспирира да изгледате совршено и во деновите кога „истура“ дожд или снег.

Блогерката успева да направи стилски комбинации со живописни бои и во зимските, тмурни денови и во оние кога врне и никој не сака да излезе од дома.

Гумени чизми во боја, проѕирен чадор и јакна во впечатливи бои – времето не треба да ве спречи да блескате.

Доказ дека може да изгледате добро секој ден, каков и да е – најубавите комбинации за на дожд:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како стилски да ја носите обичната широка маичка на 5 различни начини? (видео) За да создадете нов стилски аутфит, понекогаш ви е доволна и само обична широка ...
Предлог комбинации: Пролет во светли и пастелни бои Сончевата сезона е вистинско време да ја истакнете својата нежна и грациозна стр...
6 стилски начини да носите фустан на ладно, а да не смрзнете Променливото време прави многу проблеми при изборот на облека, па токму затоа фу...

Најчитани неделава