9 работи за кои сме среќни што излегуваат од мода
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 19-02-2020


9 работи за кои сме среќни што излегуваат од мода

Кои трендови ќе си заминат заедно со 2019-та година?

9-raboti-koi-sme-srekjni-sto-izleguvaat-od-moda-001.jpg

Од што ќе може да се ослободите без грижа на совест во наредната година?

1. Бисерни шноли

9-raboti-koi-sme-srekjni-sto-izleguvaat-od-moda-01.jpg

2. Бициклистички

9-raboti-koi-sme-srekjni-sto-izleguvaat-od-moda-02.jpg

3. Чанти како мрежи од маркет

9-raboti-koi-sme-srekjni-sto-izleguvaat-od-moda-03.jpg

4. Чудни чанти за околу струк и рамо

9-raboti-koi-sme-srekjni-sto-izleguvaat-od-moda-04.jpg

5. Ugg чизми-топлинки

9-raboti-koi-sme-srekjni-sto-izleguvaat-od-moda-05.jpg

6. Претесни фармерки

9-raboti-koi-sme-srekjni-sto-izleguvaat-od-moda-06.jpg

7. Кратки кардигани на закопчување

9-raboti-koi-sme-srekjni-sto-izleguvaat-od-moda-07.jpg

8. Фустани и здолништа со карнери

9-raboti-koi-sme-srekjni-sto-izleguvaat-od-moda-08.jpg

9. Вештачко крзно на палтото

9-raboti-koi-sme-srekjni-sto-izleguvaat-od-moda-09.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

14 трендови од почетокот на 2000-тите кои не би сакале да се вратат Се срамите ли од некои свои стари модни избори? Некои фотографии засекогаш остан...
8 трендови за плажа со кои е време да се збогуваме и нивна замена со нови Кажете им збогум на огледалните очила за сонце, монокините со отсечоци и бикинит...
7 трендови од 2000-ите кои се враќаат во мода и 7 кои треба да останат во минатото Се сеќавате ли како изгледавте во 2000-ите години и што беше во тренд во тоа вре...