Матура во домашна атмосфера: 10 фустанчиња за дотерување
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Матура во домашна атмосфера: 10 фустанчиња за дотерување

Тоа што оваа година матурите се откажани, не е причина за да не си го испочитувате крајот на еден прекрасен дел од животот и од образованието.

matura-vo-domasna-atmosfera-predlog-fustancinja-za-doteruvanje-01.jpg

Како што сите последниве 3 месеци славиме родендени, имендени во домашна атмосфера со најблиските – сосема е во ред да направите мини матурска прослава во кругот на семејството.

И, да, зошто да не се дотерате?

Ова се нашите 10 предлог фустанчиња кои ќе може да си ги носите и по „матурата“, а можете да си ги купите и онлајн во продавницата на Fashion Group - до 25.05.2020 имаат пролетно намалување до - 30%.

matura-vo-domasna-atmosfera-predlog-fustancinja-za-doteruvanje-02.jpgTommy Hilfiger

matura-vo-domasna-atmosfera-predlog-fustancinja-za-doteruvanje-03.jpgGuess

RPL006165_800_1120px.jpgReplay

matura-vo-domasna-atmosfera-predlog-fustancinja-za-doteruvanje-05.jpgGuess

matura-vo-domasna-atmosfera-predlog-fustancinja-za-doteruvanje-06.jpgMango

matura-vo-domasna-atmosfera-predlog-fustancinja-za-doteruvanje-07.jpgMango

matura-vo-domasna-atmosfera-predlog-fustancinja-za-doteruvanje-08.jpgWomen'Secret

matura-vo-domasna-atmosfera-predlog-fustancinja-za-doteruvanje-09.jpgGuess

matura-vo-domasna-atmosfera-predlog-fustancinja-za-doteruvanje-10.jpgMango

matura-vo-domasna-atmosfera-predlog-fustancinja-za-doteruvanje-11.jpgGuess

Би можело да ве интересира:

Како да носите гумени чизми за дожд, а да не изгледате смешно? (фото) Дали и на вас кога бевте деца ви се темнеше кога родителите сакаа да носите гуме...
Матурите може да бидат откажани, но, никој не ве спречува да си разгледувате фустани (фото) Неизвесно е до кога ќе трае ситуацијата со корона вирусот. Од сите нас зависи до...
Предлог комбинации: Пролет во светли и пастелни бои Сончевата сезона е вистинско време да ја истакнете својата нежна и грациозна стр...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава