Костими за капење со кои веднаш би „побегнале“ на плажа
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Правник 22-01-2021
Архитект 21-01-2021


Костими за капење со кои веднаш би „побегнале“ на плажа

Сигурни сме дека сите со душа чекате да се подобри ситуацијата со пандемијата и да можеме да уживаме барем малку ова лето на плажа.

kostimi-za-kapenje-so-koi-vednas-bi-pobegnale-na-plaza-01.jpg

Во пресрет на ултра топлите денови, ги одвојуваме дел од костимите за капење со кои со задоволство би поминале некој ден ова лето – со коктел или чаша кафе во рака, на сонце.

А во меѓувреме, добро е барем кратко да побегнеме со мислите, и зошто да не ја искористите можноста да се подновите со костим за капење на попуст до -30% во онлајн продавницата на Fashion Group?

kostimi-za-kapenje-so-koi-vednas-bi-pobegnale-na-plaza-02.jpgCalvin Klein

kostimi-za-kapenje-so-koi-vednas-bi-pobegnale-na-plaza-03.jpgGuess

kostimi-za-kapenje-so-koi-vednas-bi-pobegnale-na-plaza-04.jpgGuess

kostimi-za-kapenje-so-koi-vednas-bi-pobegnale-na-plaza-05.jpgDiesel

kostimi-za-kapenje-so-koi-vednas-bi-pobegnale-na-plaza-06.jpgWomen'Secret

kostimi-za-kapenje-so-koi-vednas-bi-pobegnale-na-plaza-08.jpgDesigual

kostimi-za-kapenje-so-koi-vednas-bi-pobegnale-na-plaza-09.jpgWomen'Secret

kostimi-za-kapenje-so-koi-vednas-bi-pobegnale-na-plaza-10.jpgCalvin Klein

kostimi-za-kapenje-so-koi-vednas-bi-pobegnale-na-plaza-11.jpgWomen'Secret

kostimi-za-kapenje-so-koi-vednas-bi-pobegnale-na-plaza-12.jpgWomen'Secret

Би можело да ве интересира:

Топ избор за на плажа: 4 модни парчиња кои ги кријат сите мани Колку и да вежбате, да се трудите, правилно да се храните, или, пак, да водите ж...
Според Pinterest: 8-те најпопуларни модни трендови за лето 2017 Летото е на прагот, а повеќето дами веќе размислуваат за сезонска обнова на гард...
Тренд аларм: Ова лето се носат сандали со дебела штикла Сандалите со дебела штикла се единствените чевли кои ќе ви бидат потребни летово...

Најчитани неделава