Брендови кои ги носат ѕвездите, а ги има кај нас и можеме да си ги дозволиме


Брендови кои ги носат ѕвездите, а ги има кај нас и можеме да си ги дозволиме

Имаат гардеробери полни со облека вредна милиони. Тие се први кои можат да ги пробаат најновите креации на најдобрите дизајнери.

brendovi-koi-gi-nosat-zvezdite-a-gi-ima-i-kaj-nas-i-mozeme-da-si-gi-dozvolime-01.jpg

Чевли, фустани, капути... Но, не секогаш одбираат да носат облека вредна илјадници евра. Ѕвездите често знаат да носат и брендови кои имаат подостапни цени и кои може да си ги дозволиме и ние.

За кои брендови станува збор?

1.  ZARA

brendovi-koi-gi-nosat-zvezdite-a-gi-ima-i-kaj-nas-i-mozeme-da-si-gi-dozvolime01.jpg
Кејти Холмс, Емили Ратајковски, Роузи Хантингтон Вајли

brendovi-koi-gi-nosat-zvezdite-a-gi-ima-i-kaj-nas-i-mozeme-da-si-gi-dozvolime02.jpg
Кејт Мидлтон

2. Mango

brendovi-koi-gi-nosat-zvezdite-a-gi-ima-i-kaj-nas-i-mozeme-da-si-gi-dozvolime-04.jpgМарго Роби, Каја Гербер, Кејт Босфорт

3. Converse

brendovi-koi-gi-nosat-zvezdite-a-gi-ima-i-kaj-nas-i-mozeme-da-si-gi-dozvolime-03.jpgРијана, Мајли Сајрус, Бијонсе

4. Levi’s

brendovi-koi-gi-nosat-zvezdite-a-gi-ima-i-kaj-nas-i-mozeme-da-si-gi-dozvolime01_1.jpgРита Ора, Џиџи Хадид, Хејли Бибер

5. Guess

brendovi-koi-gi-nosat-zvezdite-a-gi-ima-i-kaj-nas-i-mozeme-da-si-gi-dozvolime02_1.jpgЏеј Ло, Џиџи Хадид

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

9 парчиња облека кои мажите ги сакаат на жените Кои парчиња облека ги обожаваат мажите на женското тело? На што се „запечатуваат...
Парчиња облека кои секоја девојка по 25-та година треба веќе да ги поседува До 25-та година девојките веќе почнуваат да градат сопствен стил, но во тој пери...
Кога славните дами ќе се појават во ист аутфит: На која ѝ стои подобро? Многу девојки признаваат дека мразат кога ќе видат дека некој е облечен исто как...

Најчитани неделава