9 парчиња облека кои мажите ги сакаат на жените

Кои парчиња облека ги обожаваат мажите на женското тело? На што се „запечатуваат“ нивните очи за миг?

9-parchinja-obleka-na-koi-mazhite-gi-sakaat-na-zhenite-01.jpg

Некои трендови не само што не им се допаѓаат на мажите, туку и ги нервираат, но постојат парчиња облека кои тие ги обожаваат на женското тело.

Парчиња облека на кои мажите не можат да одолеат:

Тесни фустани

9-parchinja-obleka-na-koi-mazhite-gi-sakaat-na-zhenite-02.jpg

Мини здолништа

9-parchinja-obleka-na-koi-mazhite-gi-sakaat-na-zhenite-03.jpg

Високи потпетици

9-parchinja-obleka-na-koi-mazhite-gi-sakaat-na-zhenite-04.jpg

Класична бела кошула

9-parchinja-obleka-na-koi-mazhite-gi-sakaat-na-zhenite-05.jpg

Парчиња облека со гол грб

9-parchinja-obleka-na-koi-mazhite-gi-sakaat-na-zhenite-06.jpg

Уште 4 парчиња на следната страна...Би можело да ве интересира:

8 модни парчиња кои пристојните дами не ги носат на работа Кроп-топ маички – на ова парче облека местото дефинитивно не му е на работното м...
Мала висина, „лоши“ нозе: Докази како облеката може да ви ги сокрие (или истакне) маните на телото Широк струк, мали гради, широки раменици се дел од работите кои славните дами ус...
Како стојат истите модни парчиња на слаба девојка vs. на девојка со облини (фото) Тие изгледаат сосема поинаку, но изгледаат подеднакво привлечно во истите модни ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg