Секси мала невеста
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Столар 22-04-2018
Столар 21-04-2018


Секси мала невеста

seksi-mala-nevesta-povekjeНајновата колекција на Victoria’s Secret за сите идни невести е наречена Sexy Little Bride. И со право! Заштитно лице е Лили Алдриџ која...


...изгледа како невеста од соништата.

seksi-mala-nevesta-1

seksi-mala-nevesta-2

seksi-mala-nevesta-3

Корсет и проѕирна долна облека во комбинација со колачиња. Ммм...

Би можело да ве интересира:

Не наседнувајте на очигледните трендови: 10 правила на модерните жени Жените сакаат да ги следат трендовите, да бидат секогаш средени и да изгледаат б...
Мирка Федерер - ретка жена која не им робува на трендовите Мирка Федерер е сопруга на еден од најуспешните тенисери во светот Роџер Федерер...
Се отиде ли предалеку - гради покриени со блескави камчиња (фото) За некои девојки и жени неносењето градник е прилично радикална одлука... За ...