Редење со злато и уште 9 грешки поради кои никогаш нема да бидете модна икона - Results from #1


Редење со злато и уште 9 грешки поради кои никогаш нема да бидете модна икона

Носите свилена долна облека со тантела за во теретана

redenje-so-zlato-i-ushte-9-greshki-poradi-koi-nikogash-nema-da-bidete-modna-ikona-07.jpg

Носите мрежести хулахопки во текот на целата година со секоја можна комбинација

redenje-so-zlato-i-ushte-9-greshki-poradi-koi-nikogash-nema-da-bidete-modna-ikona-08.jpg

Се плашите да експериментирате со фризурата и носите демоде фризура

redenje-so-zlato-i-ushte-9-greshki-poradi-koi-nikogash-nema-da-bidete-modna-ikona-09.jpg

Не знаете како да ги комбинирате модните додатоци

redenje-so-zlato-i-ushte-9-greshki-poradi-koi-nikogash-nema-da-bidete-modna-ikona-10.jpg

Купувате евтини копии на познатите брендови

redenje-so-zlato-i-ushte-9-greshki-poradi-koi-nikogash-nema-da-bidete-modna-ikona-11.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

10 заблуди поради кои никогаш нема да бидете модна икона „Бидејќи го купив ова скапо брендирано парче ќе го носам постојано за да ми се и...
10 грешки во изгледот кои ви додаваат години Металик нокти – металик лаковите за нокти се впечатливи, но со тоа привлекуваат ...
6-годишно девојче е мини модна икона и ги копира стаjлинзите на ѕвездите (фото) Таа со помош на мајка си се претвора во мини копија на ѕвездите, плус и самата м...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg