5 демоде работи кои треба да ги исфрлите веднаш од гардероберот


5 демоде работи кои треба да ги исфрлите веднаш од гардероберот

Не, на некои работи нема повторно да им дојде времето, доста ги чувавте во гардероберот, време е за чистка.

8-demode-raboti-koi-treba-da-gi-isfrlite-vednash-od-garderoberot-01.jpg

И покрај тоа што трендовите доаѓаат и си заминуваат, некои луѓе не сакаат да се откажат од старите парчиња облека или чевли.

Сепак, од некои работи мора веднаш да се ослободите:

UGG чизми со чудни украси

8-demode-raboti-koi-treba-da-gi-isfrlite-vednash-od-garderoberot-03.jpg

Салонки со платформа

8-demode-raboti-koi-treba-da-gi-isfrlite-vednash-od-garderoberot-04.jpg

Пренатрупани дезени во силни бои

8-demode-raboti-koi-treba-da-gi-isfrlite-vednash-od-garderoberot-05.jpg

Елеци со крзно

8-demode-raboti-koi-treba-da-gi-isfrlite-vednash-od-garderoberot-06.jpg

Смешни капи

8-demode-raboti-koi-treba-da-gi-isfrlite-vednash-od-garderoberot-10.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 демоде работи кои можеби уште ги чувате во плакарот Со овие работи беа опседнати жените ширум светот. Тие беа хит трендови и сиурно ...
12 парчиња облека на кои не треба да штедите затоа што никогаш нема да излезат од мода Крем класичниот мантил никогаш нема да излезе од мода. Иста е ситуацијата и со б...
Коса прибрана со шнола и уште 8 работи кои ви додаваат години на изгледот Oд волуменозен ретро накит до шалови со чудни плетки, кои работи ви додаваат год...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg