Предлог комбинации во розова и портокалова боја - идеални за летната сезона
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Предлог комбинации во розова и портокалова боја - идеални за летната сезона

Иако некогаш сметавме дека треба да ги избегнуваме розово-портокаловите комбинации, модните блогерки одново и одново ни докажуваа дека овие две бои се всушност одличен спој.

predlog-kombinacii-vo-rozova-i-portokalova-boja-odlichni-za-letnata-sezona-01.jpg

А, за летните денови, зарем постојат подобри бои кои ќе му дадат доза свежина на вашиот изглед?

Комбинациите со розова и портокалова се впечатливи и одлични и за опуштено, и за деловно издание. Некогаш можете да додадете и мал детаљ, како чанта или колан, со виолетова, па дури и црвена боја.

Ако ви треба инспирација, погледнете неколку предлог комбинации во портокалова и розова боја:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Некогаш vs. сега: Стајлинзи кои Кејт Мидлтон нема да ги облече никогаш повеќе Сега има префинет кралски стил, но некогаш носела куси тексас здолништа, маички ...
7 модни кобминации со кои ќе ги замените секојдневните „фармерки и џемпер“ аутфити Полн гардеробер – но, постојано едните исти 3 комбинации. Проблем кој секоја жен...
3 бои на облека кои секогаш изгледаат скапо Секоја жена знае дека бојата на облеката е исто толку важна како и самиот модел....

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg