Модна инспирација за мажи: Најдобрите комбинации на Дејвид Бекам (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Модна инспирација за мажи: Најдобрите комбинации на Дејвид Бекам (фото)

Со разлабавувањето на мерките и со оглед на моменталната состојба, свадбените прослави стануваат сѐ почести.

Inspiracija-za-pretstojnite-svadbeni-veselbi-20-nezaboravni-modni-kombinacii-na-Dejvid-Bekam 01 630x330.jpg

И да, за волја на вистината секој од нас помалку или повеќе е „опседнат“ сo надворешниот, естетски изглед, па тука не изостануваат ни момците.

Kолку и да сметаме дека изборот е едноставен, кога станува збор за машката, елегантна комбинација исклучително важна улога играат деталите.

Па, кој би бил вистинска стилска инспирација ако не, едиствениот Дејвид Бекам.

Освен асоцијација за фудбалот, Дејвид дефинитивно претставува симбол за најдобро облечен маж ширум светот.

Затоа, во продолжение за вас издвоивме 20-тина модни комбинации на Дејвид Бекам кои се вистинска модна инспирација за претстојните свадбени веселби:

Inspiracija-za-pretstojnite-svadbeni-veselbi-20-nezaboravni-modni-kombinacii-na-Dejvid-Bekam 02 630x380.jpg

Inspiracija-za-pretstojnite-svadbeni-veselbi-20-nezaboravni-modni-kombinacii-na-Dejvid-Bekam 03 630x380.jpg

Inspiracija-za-pretstojnite-svadbeni-veselbi-20-nezaboravni-modni-kombinacii-na-Dejvid-Bekam 04 630x380.jpg

Inspiracija-za-pretstojnite-svadbeni-veselbi-20-nezaboravni-modni-kombinacii-na-Dejvid-Bekam 05 630x380.jpg

Inspiracija-za-pretstojnite-svadbeni-veselbi-20-nezaboravni-modni-kombinacii-na-Dejvid-Bekam 06 630x380.jpg

Inspiracija-za-pretstojnite-svadbeni-veselbi-20-nezaboravni-modni-kombinacii-na-Dejvid-Bekam 07 630x380.jpg

Inspiracija-za-pretstojnite-svadbeni-veselbi-20-nezaboravni-modni-kombinacii-na-Dejvid-Bekam 08 630x380.jpg

Мила М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Инспирација за сите дами: Најдобрите модни изданија на Амал Клуни Амал Клуни важи за дама со елегантен и префинет стил, од која можат да учат мног...
По вкус на Викторија Бекам: Дамски комбинации за есенските денови (фото) Таа е стилска икона, независно од годишното доба. А, кога е студената сезона во ...
Модна инспирација од една од најубавите Хрватки – мајка на две деца (фото) Инстаграм профилите на модно свесните девојки се одлични за инспирација, а овојп...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg