Летни и удобни деловни комбинации за најтоплите денови (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Летни и удобни деловни комбинации за најтоплите денови (фото)

Воопшто не е лесно да ја изберете соодветната модна комбинација за на работа во топлите летни денови.

letni-i-udobni-delovni-kombinacii-za-najtoplite-denovi-foto-01.jpg

Овој период од годината сите сакаме „полесна“ и поудобна облека, но и облека која сепак изгледа професионално.

Ако ви е потребна инспирација за деловна комбинација летово, сигурно ќе ви се допадне нешто од следниве предлози:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Летни чизми и уште 6 најголеми модни грешки кои ги прават девојките во лето Хеланки со дезен за да изгледаат како фармерки, носење на горен дел од бикини ка...
Инспирација за сите дами: Најдобрите модни изданија на Амал Клуни Амал Клуни важи за дама со елегантен и префинет стил, од која можат да учат мног...
20 пати кога ѕвездите носеле секси долна облека наместо нормална облека (фото) Кога сте позната личност може да излезете од дома облечени во било што – буквалн...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg