Детали кои прават жените да изгледаат фантастично, дури и во најобична облека
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Детали кои прават жените да изгледаат фантастично, дури и во најобична облека

Дури и најобичните фармерки и бела кошула може да изгледаат магично, ако им додадете карамела капут, кожена чанта и свилена марама.

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-001.jpg

Сите детали кои го прават женскиот изглед „поскап“ и пософистициран, ќе ги најдете на оваа листа:

1. Свилена марама

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-01.jpg

2. Црвен кармин

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-02.jpg

3. Раскопчана кошула, наместо палто

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-03.jpg

4. Долг блејзер

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-04.jpg

5. Чанта со остра форма

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-05.jpg

6. Темни, едноставни очила за сонце

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-06.jpg

7. Бели детали и парчиња облека

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-07.jpg

8. Облека од кашмир

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-08.jpg

9. Облека во нијанса на карамела

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-09.jpg

10. Чевли со шпиц

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-10.jpg

11. Лелеави фустани

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-11.jpg

12. Сомотски материјал

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-12.jpg

13. Чанта која се носи во рака

detali-koi-pravat-zenite-da-izgledaat-fantasticno-duri-i-vo-najobicnata-obleka-13.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 пати кога ѕвездите носеле секси долна облека наместо нормална облека (фото) Кога сте позната личност може да излезете од дома облечени во било што – буквалн...
Облека вредна 1 милион долари: Најскапите модни парчиња кои Норт Вест некогаш ги носела 5-годишната ќерка на Ким Кардашијан и Канје Вест уште од најмала возраст живее л...
4 детали во стајлингот кои можат да ви дадат вулгарен изглед Со кои парчиња облека и со кои модни комбинации мора да бидете екстремно внимате...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg