Нека блеска црвено – одлични идеи за вашиот новогодишен стајлинг (фото)

Доколку се двоумите што да облечете за највеселата ноќ во годината, црвената боја е секогаш добар избор и одличен моден погодок.

Neka-bleska-crveno-novogodishen-stajling-01.jpg

Освен што им прилега на речиси сите, без оглед на тенот, самата боја носи моќ, енергија, сексапил и доминација.

Заблескајте смело и самоуверено на новогодишната ноќ во црвена комбинација:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ледено сина сенка за очи – Моден тренд што ги освои и македонските дами (фото) Сината сенка за очи е вистински тренд оваа есен. Бојата по која беа препознатлив...
„Бело злато“ – новата боја на коса што ги освои славните девојки (фото) За да ја добие новата фризура во боја на бело злато Ким Кардашијан поминала 14 ч...
Mодели на чевли кои изгледаат одлично на Инстаграм, но не се практични во реалноста Легендарните штикли со црвен ѓон на Louboutin се едни од најпосакуваните и денес...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg