16 работи кои изгледаат одлично на куклите во излог, но не и кога ќе ги облечете

Облеката која изгледа фантастично на куклите во излогот стои драстично поразлично кога ќе ја облечеме и сите барем еднаш сме се убедиле во тоа. Затоа, нудиме подобри стилски решенија...

16-raboti-koi-izgledaat-super-na-kuklite-vo-izlog-no-ne-i-koga-ke-gi-oblecete-001ж.jpg

За да си заштедите време и нерви, ова е кратка листа на работи кои секогаш ќе ви се допаднат во излогот, но никогаш не е паметно да ги пробате.

Заменете ги овие модни избори со подобри стилски решенија:

1. Светкави фустани со огледалца.

16-raboti-koi-izgledaat-super-na-kuklite-vo-izlog-no-ne-i-koga-ke-gi-oblecete-01.jpg

2. Чокер огрлици.

16-raboti-koi-izgledaat-super-na-kuklite-vo-izlog-no-ne-i-koga-ke-gi-oblecete-02.jpg

3. Сандали со ремчиња околу зглобовите.

16-raboti-koi-izgledaat-super-na-kuklite-vo-izlog-no-ne-i-koga-ke-gi-oblecete-03.jpg

4. Волуменозно миди здолниште.

16-raboti-koi-izgledaat-super-na-kuklite-vo-izlog-no-ne-i-koga-ke-gi-oblecete-04.jpg

5. Чевли со масивен ѓон.

16-raboti-koi-izgledaat-super-na-kuklite-vo-izlog-no-ne-i-koga-ke-gi-oblecete-05.jpg

6. Фармерки кои се широки во струкот, а тесни во ногавиците.

16-raboti-koi-izgledaat-super-na-kuklite-vo-izlog-no-ne-i-koga-ke-gi-oblecete-06.jpg

7. Минијатурни додатоци.

16-raboti-koi-izgledaat-super-na-kuklite-vo-izlog-no-ne-i-koga-ke-gi-oblecete-07.jpg

8. Широк ремен во контрастна боја.

16-raboti-koi-izgledaat-super-na-kuklite-vo-izlog-no-ne-i-koga-ke-gi-oblecete-08.jpg

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

Потполнки, светкави костими: 10 работи кои се топ на модна писта, но не и во секојдневието Модели со потполнки – тие даваат „правилна“ форма на рамениците, но можат визуел...
5 модни гревови кои прават секоја жена да изгледа кич (4-иот е најголем) Моден грев 1: Слепо следење на трендовите. На пример, фармерките со низок струк ...
Розови нијанси, диско естетика: 7 клучни машки модни трендови за лето 2022 година Машката мода веќе одамна не е здодевна, а границите се поместуваат од година во ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg