23 идеи што да облечете ако наскоро сте гостинка на свадба

Сигурно и вие добивте некоја покана за свадба во периодот што претстои... Доколку е така, добро ќе ви дојдат модните идеи од Германката која ги восхити сите и во Кан.

20-idei-za-stajling-ako-ste-gostinki-na-svadba-01.jpg

Леони Хан e модна инфлуенсерка од Германија со повеќе од 4 милиони следбеници на Инстаграм.

Таа постојано воодушевува со модните изданија, а така беше и годинава со впечатливите аутфити на Канскиот филмски фестивал.

Дел од аутфитите со кои привлече внимание во Кан ѝ беа светкав комбинезон и розов фустан од тул.

20-idei-za-stajling-ako-ste-gostinki-na-svadba-05.jpg

20-idei-za-stajling-ako-ste-gostinki-na-svadba-04.jpg

20-idei-za-stajling-ako-ste-gostinki-na-svadba-03.jpg

20-idei-za-stajling-ako-ste-gostinki-na-svadba-02.jpg

Токму од неа можете да извлечете модна инспирација доколку сте на некоја свадба во периодот што претстои.

Од раскошни тоалети до коктел фустани и костими во силни бои, Леони сигурно ќе ви даде некоја идеја со своите стајлинзи.

Модна инспирација Леони Хан:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 идеи за дневни модни комбинации кога патувате во лето Патувате во некој прекрасен град во лето и не знаете што да облечете? Тогаш од к...
15 идеи за модни комбинации со ѕвонести сатенски панталони – хит парче на сезоната Македонките, Србинките и девојките од светот ја обожаваат новата тренд комбинаци...
Превртено омбре – новата фризура што ги освои девојките низ светот (фото) Во летниот период дамите најмногу сакаат да експериментираат со фризурите, а ова...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg