Српски блогер ги има најубавите фотки од новогодишно украсениот Белград
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Српски блогер ги има најубавите фотки од новогодишно украсениот Белград

Сите тие елки, панделки и сијалички ќе направат веднаш да посакате да отпатувате на викенд во Белград и да се изгубите во неговите магични улички.

srpski-bloger-gi-ima-najubavite-fotki-od-novogodishno-ukraseniot-belgrad-0001.jpg

Александар Матиќ е фотограф и вљубеник во патувањата, но дефинитивно најмногу сака да го фотографира својот роден град Белград.

Тој вели дека го обожава својот град и дека со ширум отворени очи ја впива неговата убавина.

Новогодишно украсениот Белград доловен преку кадарот на Матиќ:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најубавите и најмагични предели во Италија (фото) Без разлика дали сте вљубеник во море, планина или магични селца, Италија нуди п...
Најубавите Инстаграм фотки од Амстердам во пролет Амстердам е еден од најубавите градови во Европа кој дефинитивно вреди да се пос...
Најубавите медитерански плажи на кои вреди да го поминете летото Без разлика дали сакате скриени плажи во залив или бескрајно долги плажи на отво...