Најубавите Инстаграм фотки од Солун покриен со снег
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Најубавите Инстаграм фотки од Солун покриен со снег

Од вчера, Солун е снежна бајка. Откако видовме како изгледаат грчките летувалишта покриени со снег, сега уживаме во нова снежна глетка.

najubavite-instagram-fotki-od-solun-pokrien-so-sneg-001.jpg

Добро познатите улички со кафе-барови сега се покриени со снег, кејот изгледа сосема поинаку, а главниот плоштад е магичен.

Издвојуваме дел од најдобрите фотографии направени на добро познати локации низ Солун, но овојпат во ретко видено, снежно издание:

View this post on Instagram

White melancholia

A post shared by Eleni Brazitikou (@elenibr) on

View this post on Instagram

#thessaloniki

A post shared by Stef Razis (@stefrazis) on

View this post on Instagram

❄️❄️

A post shared by Giannis Tantalidis (@giannis_tant) on

View this post on Instagram

• • • • #thessaloniki #snow #greece

A post shared by Despoina Foulatziklidou (@despoina_foula) on

View this post on Instagram

#morningrun #running #thessaloniki #snow

A post shared by Tasos Karakostas (@akarakos) on

https://www.instagram.com/p/BsP91ukh_XE/

View this post on Instagram

❄️

A post shared by Marilena (@marilena_st) on

View this post on Instagram

Mood of the day ⛄❄

A post shared by Natasa Kehagia (@natasa_kehagia) on

https://www.instagram.com/p/BsP0jpfg_6v/

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хотелот во Финска каде сите блогерки одат за да направат фантастични з... Лоциран во Рованиеми, Финска, хотелот Arctic ThreeHouse нуди топли соби со стакл...
Најубавите фотки од Амстердам покриен со снег Снегот во Амстердам не е честа појава, но кога ќе падне – целиот град изгледа ка...
Места низ светот каде може да уживате во пролетна глетка со расцутани ... Полиња со лалиња, рози и лаванди – има ли поубава глетка во пролет од оваа? П...