Патот за Галичник - место каде мора да направите барем една добра фотка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019
Возач 19-08-2019


Патот за Галичник - место каде мора да направите барем една добра фотка

Откако беше одбран најдобриот автопат на светот за Инстаграм фотки, сметаме дека во нашава земја имаме прилично добар конкурент во изборот - патот за Галичник.

patot-za-galicnik-mesto-kade-mora-da-napravite-barem-edna-dobra-fotka-001.jpg

Ако барем еднаш сте го извозеле овој мирен, тивок и див пат, сигурно сте го паркирале автомобилот и сте излегле да направите една добра фотка.

Без оглед на тоа дали било сезона на жолто-златната есен или снежно-белата зима, погледот е секогаш нереално магичен.

Во продолжение, мал дел од Инстаграм фотките направени токму на патот за Галичник, во различни сезони.

Со право можеме да го прогласиме за најубавиот пат низ Македонија:

View this post on Instagram

Aerial views of Galicnik (4/7) ❄📸

A post shared by Ivan Petrovski (@ivanpetrovski) on

View this post on Instagram

Freedom

A post shared by Dr. Kristijan Bundovski 💉💊 (@bundovskikristijan) on

https://www.instagram.com/p/Bn9ZFI5HSb_/

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Инстаграм водич: Места во Берлин на кои ќе направите најубави фотки Од неверојатни архитектонски градби до шаренило од бои по улиците – Берлин е мес...
Инстаграм разгледници на парот кој заштедил 30.000 долари за да посети... Од Хрватска до Мароко, дечко и девојка продале сè и заштедиле 30.000 долари за д...
Инстаграм бајка и неверојатно искуство - 12 европски градови кои вреди... Топлите, пролетни денови предизвикуваат желба за патување и авантури низ нови, н...