Розовата вила во Шпанија која се очекува да биде најбарано место за лето 2019 (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019
Возач 19-08-2019


Розовата вила во Шпанија која се очекува да биде најбарано место за лето 2019 (фото)

Ако размислувате за патување во Шпанија, можеби сега е идеално време да си го резервирате сместувањето. Посебно ако сакате да уживате во овој розов рај.

rozovata-vila-vo-spanija-koja-se-ocekuva-da-bide-najbaranoto-mesto-za-leto-2019-001.jpg

Звукот на бранови, фантастичниот поглед и вилата во пастелно розови тонови изгледа се добитна комбинација за лето 2019.

La Muralla Roja е вилата сместена во шпанското гратче Calpe, а нејзината изградба била инспирирана од сретнувањето на медитеранската традиција и арапската култура.

Вилата е оддалечена од плажата само 50 метри и се очекува да биде најбараното место за одмор за лето 2019.

View this post on Instagram

Muralla Roja, Spain @jpdeuxh @pantone

A post shared by Michelle (@bambino86) on

https://www.instagram.com/p/Bs6xXZQldSK/

Продолжува на следна страна...Би можело да ве интересира:

Најважните работи што треба да ги понесете на вашите патувања Секое патување е посебнa приказна за себе. Доживување, кое останува врежано во н...
Замрзнати водопади, дијамантска плажа, зајдисонце кое трае со часови -... Исланд е истовремено и „земјата на полноќното сонце“ и домот на поларните светла...
За неодлучните – интересни дестинации што може да ги посетите во Макед... На секого му се случува кога има слободно време да се најде во неодлучна ситуаци...