Топ 10 Airbnb фотки со најмногу лајкови на Инстаграм
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019
Возач 19-08-2019


Топ 10 Airbnb фотки со најмногу лајкови на Инстаграм

Airbnb откри кои 10 фотки од локации ширум светот собраа најмногу лајкови во 2018-та година и очигледно, најлајкувани се со добра причина – изгледаат надреално добро.

top-10-airbnb-fotki-so-najmnogu-lajkovi-na-instagram-001.jpg

Од Нов Зеланд преку Италија до Калифорнија... Ова се 10-те места каде најмногу луѓе би сакале да се најдат во моментов:

10. The Triangle House, Сиарго, Филипини

top-10-airbnb-fotki-so-najmnogu-lajkovi-na-instagram-1.jpg

9. Апартманот со неверојатен поглед, Передело, езеро Комо, Италија

top-10-airbnb-fotki-so-najmnogu-lajkovi-na-instagram-2.jpg

8. Ексклузивна вила во Пијано ди Соренто, Италија

top-10-airbnb-fotki-so-najmnogu-lajkovi-na-instagram-3.jpg

7. Casa Libera, Трастевере, Рим, Италија

top-10-airbnb-fotki-so-najmnogu-lajkovi-na-instagram-4.jpg

6. Куќата со неверојатен воден хоризонт, Нов Јужен Велс, Австралија

top-10-airbnb-fotki-so-najmnogu-lajkovi-na-instagram-5.jpg

Уште 5 фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Нов луксузен ресорт на приватен остров на Малдиви ќе биде хит во 2019 ... Изграден е според еко пријателски стандарди, а од неговата убавина ќе треба да с...
Фотки кои ќе ве натераат да ја посетите Италија во есен Помеѓу септември и почетокот на декември, Италија има посебен, есенски шмек... ...
Хотелот во Финска каде сите блогерки одат за да направат фантастични з... Лоциран во Рованиеми, Финска, хотелот Arctic ThreeHouse нуди топли соби со стакл...