Бич барот со најинстаграмџиско катче на првиот крак во Грција

Покрај најубавото катче за фотки, овој бич бар со комплетното уредување е еден од најубавите на Халкидики, плус има спектакуларни зајдисонца.

bich-barot-so-najinstagramdjisko-katche-na-prviot-krak-vo-grcija-01.jpg

Бич барот „Eldoris Possidi Beach“е еден од најубавите бич барови на првиот крак во Грција.

Се наоѓа во туристичкото место Посиди и има одлична атмосфера и спектакуларни зајдисонца.

Лежалките се комфорни, а при уредувањето е внимавано и на најситните детали.

Тука се наоѓа и една дрвена рамка со неколку големи перници во чија позадина е морската шир, па токму ова катче е омилено на инстаграмџиите и дефинитивно е едно од најсликаните во Грција.

Најинстаграмџиското катче на првиот крак во Грција:

https://www.instagram.com/p/CeeH9J4IYpV/

Повеќе фотографии како изгледа комплетно овој бич бар на следната страна...Би можело да ве интересира:

Природни атракции во Грција кои вреди да се видат, покрај плажите Пештери со езера, карпи и национални паркови – Грција може да понуди многу покра...
Топ 10 инстаграмџиски плажи во Грција Ако сте од оние кои не пропуштаат да направат добра фотка од патувања, овие 10 п...
Топ 8 бич барови на првиот крак на Халкидики Кревети со завеси зад кои ќе се скриете, перници и декорации во бохо стил, шанк ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg