Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Бич барот со најинстаграмџиско катче на првиот крак во Грција

Покрај најубавото катче за фотки, овој бич бар со комплетното уредување е еден од најубавите на Халкидики, плус има спектакуларни зајдисонца.

bich-barot-so-najinstagramdjisko-katche-na-prviot-krak-vo-grcija-01.jpg

Бич барот „Eldoris Possidi Beach“е еден од најубавите бич барови на првиот крак во Грција.

Се наоѓа во туристичкото место Посиди и има одлична атмосфера и спектакуларни зајдисонца.

Лежалките се комфорни, а при уредувањето е внимавано и на најситните детали.

Тука се наоѓа и една дрвена рамка со неколку големи перници во чија позадина е морската шир, па токму ова катче е омилено на инстаграмџиите и дефинитивно е едно од најсликаните во Грција.

Најинстаграмџиското катче на првиот крак во Грција:

https://www.instagram.com/p/CeeH9J4IYpV/

Повеќе фотографии како изгледа комплетно овој бич бар на следната страна...Би можело да ве интересира:

Природни атракции во Грција кои вреди да се видат, покрај плажите Пештери со езера, карпи и национални паркови – Грција може да понуди многу покра...
Топ 10 инстаграмџиски плажи во Грција Ако сте од оние кои не пропуштаат да направат добра фотка од патувања, овие 10 п...
На кои плажи и места во Грција морето е најтопло? Во Паралија, како и на островот Родос, има многу плажи каде што морето е многу т...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg