Најубавите летни фустани за бремени невести (фото)

Свадбите во летниот период се сметаат за најубави бидејќи денот е подолг и шансите за дожд се неверојатни мали.

Najubavite-letno-fustani-za-bremeni-nevesti-01.jpg

Сепак, постојат и неколку мали минуси на летните свадби–високите температури се дефинитивно на оваа листа. Доколку сте бремена невеста ова претставува дополнителен предизвик да ја поминете свадбата без поголема тешкотија.

Фустанот е клучен за невестата, тој треба да биде удобен за неа и бебето, изработен од квалитетен материјал и неверојатно пријатен за носење.

Па заборавете на сите тешки, масивни невестински фустани, пред вас ги имате најубавите летни фустани за бремени невести:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

11 (задолжителни) фотографии кои невестата вреди да ги направи пред да се појави во венчаница Подготовка на шминка и фризура, венчаница и штикли спремни да се облечат, другар...
Најубавите свадби во 2022 година објавени на CRNOBELO.com (фото) Од романтичната венчавка на Викторија Лоба во Охрид со вел од 3 метри до спектак...
Најдоброто свадбено видео: Невеста лудо танцува со татко ѝ на „Teach Me How to Dougie“ „Причина број 1838329194920 зошто го сакам татко ми“, напиша 30-годишната н...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg