19 фото докази дека килограмите се само бројка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


19 фото докази дека килограмите се само бројка

Не е важно колку килограми имате, туку како тие се распоредени на вашето тело.

19-foto-dokazi-deka-kilogramite-se-samo-brojka-01.jpg

Mногу жени се опседнати со бројката што ја покажува вагата и по секоја цена сакаат да симнат килограми. Но, понекогаш изгледот не е поврзан со тежината.

Најважно е дали вежбате и како се распоредени тие килограми. Некои жени откако почнале со тренинзи иако тежат исто, па дури и малку повеќе, изгледаат многу подобро.

Фото докази дека килограмите се само бројка:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 фото докази дека не треба да пуштате брада, ако не знаете да ја одржувате Многу мажи посакуваат да чуваат долги бради и да бидат во чекор со модата, но то...
12 фото докази дека новата фризура го менува изгледот како со магично стапче Пластични операции, филери и тон шминка може да направат неверојатна трансформац...
Пред и потоа: Фото докази како малку природна шминка прави голема разлика Природната шминка е многу подобар избор отколку силната. Навистина нема потреба ...

Најчитани неделава