19 фото докази дека килограмите се само бројка


19 фото докази дека килограмите се само бројка

Не е важно колку килограми имате, туку како тие се распоредени на вашето тело.

19-foto-dokazi-deka-kilogramite-se-samo-brojka-01.jpg

Mногу жени се опседнати со бројката што ја покажува вагата и по секоја цена сакаат да симнат килограми. Но, понекогаш изгледот не е поврзан со тежината.

Најважно е дали вежбате и како се распоредени тие килограми. Некои жени откако почнале со тренинзи иако тежат исто, па дури и малку повеќе, изгледаат многу подобро.

Фото докази дека килограмите се само бројка:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 фото докази дека не треба да пуштате брада, ако не знаете да ја одржувате Многу мажи посакуваат да чуваат долги бради и да бидат во чекор со модата, но то...
Фото докази дека мажите изгледаат како различни луѓе без и со брада Дали ви се случило партнерот кој носи брада со години да не го препознаете по бр...
12 фото докази дека новата фризура го менува изгледот како со магично стапче Пластични операции, филери и тон шминка може да направат неверојатна трансформац...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg