Девојчето кое има потенцијал да ја добие титулата „најубаво девојче во светот“ (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 24-04-2019
Возач 24-04-2019
Монтажер 24-04-2019


Девојчето кое има потенцијал да ја добие титулата „најубаво девојче во светот“ (фото)

Ако Кристина Пименова пред неколку години, на своја 9-годишна возраст, беше прогласена за најубаво девојче во светот, благодарение на фантастичните Инстаграм фотки, веруваме дека малечката Грајле Меј е нејзина наследничка.

devojceto-koe-ima-potencijal-da-ja-dobie-titulata-najubavo-devojce-vo-svetot-001.jpg

Грајле Меј има мешано италијанско и афро-американско потекло, а спојот од гени очигледно бил направен на совршен начин.

Нејзиниот тен во комбинација со долгата коса, крупните очи и дупчињата на образите кога ќе се насмевне, сосема оправдано може да ѝ ја донесат титулата најубаво девојче во светот.

Дел од фотките кои нејзините родители ги имаат споделено на Инстаграм:

View this post on Instagram

Graylee Mae for @kambiakids!

A post shared by Kasey Moore (@kaseytrione) on

View this post on Instagram

Graylee Mae for @kambiakids! #SpringCollection

A post shared by Kasey Moore (@kaseytrione) on

View this post on Instagram

Graylee Mae for @kambiakids! #SpringCollection

A post shared by Kasey Moore (@kaseytrione) on

View this post on Instagram

Señorita vibes 💃🏽 @_myprettyrose

A post shared by Kasey Moore (@kaseytrione) on

View this post on Instagram

Side ponies & Smiles | @luluandroo 🌴

A post shared by Kasey Moore (@kaseytrione) on

View this post on Instagram

@melijoe.paris ♥️ @gucci

A post shared by Kasey Moore (@kaseytrione) on

Уште фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

2 фотки со моќна порака: Само треба да си ги знаеш аглите за совршено ... Иако плус-сајз моделите полека ги рушат табуата кога се работи за женскиот изгле...
6 работи кои може да ги откриете за жената само според нејзината шминк... Покрај тоа што шминката прави девојките да изгледаат многу поубаво, може и да от...
Каква шминка сакаат жените во различни земји низ светот? Иако кога станува збор за модата и убавината, трендовите се шират на светско нив...