14 девојки што изгледаат како кукли од реалноста

Во нивниот изглед има нота на невиност, а нивните големи очи и полни усни прават да се запрашате дали се вистински.

14-devojki-shto-izgledaat-kako-kukli-od-realnosta-01.jpg

Ако некоја од овие девојки сретнете на улица ќе се збуните како може да постои кукла во реалноста.

Нивното бебешко лице со широки јаболчници, заоблени образи и полни усни на кое има впечатливи големи очи со наивен поглед ги прават вистински кукли.

Девојки што неверојатно потсетуваат на кули:

https://www.instagram.com/p/Bs-UpAylWFq/?utm_source=ig_embed

Уште 7 на следната страна...Би можело да ве интересира:

Белези, пеги: Девојки кои избираат природна убавина (фото) Во свет на вештачки трепки, „напумпани“ усни и Инстаграм филтри, девојките кои ј...
Трикови со кои познатите дами изгледаат како „фотошопирани“ на црвениот тепих – сигурно ќе ви се нај... Ако носат тесна облека, многу славни жени носат мидер, а некогаш и по два. Ак...
7 навики на девојките со мазна кожа, без целулит Во зимскиот период сите имаат навики за кои се каат на почетокот од летото кога ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg