Познати дами кои биле уловени од папараците со неиздепилирани надусници


Познати дами кои биле уловени од папараците со неиздепилирани надусници

Дури и Бијонсе и Адриана Лима имаат денови кога ги мрзи да се средуваат...

poznati-dami-koi-bile-uloveni-od-paparacite-so-neizdepilirani-nadusnici-01.jpg

Технолошкиот напредок не им оди секогаш во прилог на познатите дами.

На пример со можноста за ловење и на најситните детали на лицето со модерните апарати, се гледа дури и дали славните дами ги издепилирале влакната на надусниците.

Славни дами кои биле уловени со неиздепилирани надусници:

Салма Хајек

poznati-dami-koi-bile-uloveni-od-paparacite-so-neizdepilirani-nadusnici-02.jpg

Бијонсе

poznati-dami-koi-bile-uloveni-od-paparacite-so-neizdepilirani-nadusnici-03.jpg

Кејт Аптон

poznati-dami-koi-bile-uloveni-od-paparacite-so-neizdepilirani-nadusnici-04.jpg

Ема Вотсон

poznati-dami-koi-bile-uloveni-od-paparacite-so-neizdepilirani-nadusnici-05.jpg

Уште 4 дами на следната страна...Би можело да ве интересира:

12 познати дами кои не знаат за стареење 70-годишната дизајнерка Вера Ванг има стомачни мускули, а 53-годишната Хали Бери...
9 познати дами кои отстраниле ребра за да имаат тенок струк (фото) Дали ви се верува дека една Швеѓанка има струк од само 40 сантиметри, а веднаш з...
Славни дами кои не би ги познале на стари фотки – денес личат на други жени Од драстични промени на имиџот, па до радикални естетски корекции, дел од ѕвезди...

Најчитани неделава