Најубавата трудница од Србија (фото)


Најубавата трудница од Србија (фото)

Полни усни, зелени очи и фит тело... Со кои познати мажи од Србија Софија Милошевиќ била во врска досега и со кој го очекува своето прво дете?

najubavata-trudnica-od-srbija-foto-01.jpg

Софија Милошевиќ е модел и инфлуенсерка од Србија која има повеќе од 500.000 следбеници на Инстаграм.

Атрактивната русокоса е во врска со фудбалерот Лука Јовиќ, а периодов живее во Шпанија. Таа во март 2020 објави дека со него го очекува првото дете.

Родена е 1991 година и досега се има појавено и на модните недели во Милано и Њујорк.

Инаку, Софија била свршена со Филип Живојиновиќ, синот на поранешниот тенисер Слободан Живојиновиќ Боба, кој му е од првиот брак, а неговата сегашна сопруга Лепа Брена го има прифатено како свој.

Софија била во врска и со познатиот српски тенисер Виктор Троички.

Фотографии од прекрасната трудница:

Уште фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

19 фото докази дека килограмите се само бројка Не е важно колку килограми имате, туку како тие се распоредени на вашето тело. ...
20 фото докази дека не треба да пуштате брада, ако не знаете да ја одржувате Многу мажи посакуваат да чуваат долги бради и да бидат во чекор со модата, но то...
12 фото докази дека новата фризура го менува изгледот како со магично стапче Пластични операции, филери и тон шминка може да направат неверојатна трансформац...

Најчитани неделава