„Прво лето како мајка“ - плус сајз модел ги покажа стриите на стомакот и целулитот
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


„Прво лето како мајка“ - плус сајз модел ги покажа стриите на стомакот и целулитот

Таа има новороденче, вишок килограми и несовршености на телото, но вели дека се чувствува секси и гордо позира пред камерата.

prvo-leto-kako-majka-plus-sajz-model-gi-pokazha-striite-na-stomakot-i-celulitot-01ж.jpg

Ешли Греам е прекрасен плус сајз модел кој го прифаќа своето тело такво какво што е и гордо позира пред камерите со сите свои мани.

Ова лето за неа е прво како мајка, па таа позираше во бикини и ги покажа стриите на стомакот. Во Инстаграм објавата објави и фотографија на која позира цела и се гледа целулитот на нејзините нозе.

Ешли открива дека ја фотографирал нејзиниот сопруг и дека се чувствува прекрасно како тазе мајка.

https://www.instagram.com/p/CDOxSASjN8Q/

Неодамна таа објави и искрени фотографии како измолзува млеко од своите гради, како и од доење на нејзиното бебе.

Како е да се биде мајка низ искрените фотки на Ешли:

https://www.instagram.com/p/CCd6CgaDrbp/

https://www.instagram.com/p/CDFon86DRvp/

https://www.instagram.com/p/B_pwuYYDvmp/

https://www.instagram.com/p/B9xLeoVASU0/

https://www.instagram.com/p/B95pi6agY7U/

https://www.instagram.com/p/B87CFNuAwBH/

https://www.instagram.com/p/B8rmePLgwac/

https://www.instagram.com/p/B8KOJLfAm5z/

https://www.instagram.com/p/B8aNFTygbr6/

https://www.instagram.com/p/B9CwZSXgK8i/

https://www.instagram.com/p/B_QvplDjRWq/

 

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Споени веѓи - тренд кој не сакаме да се прошири (фото) Густите, споени веѓи можеби биле симбол за убавина во Античка Грција, но во моде...
Како да ја намалите видливоста на стриите на природен начин? Слично како и со целулитот се чини дека не постои жена која не се соочила со про...
Плус сајз модел дава сурово искрен приказ на стриите на стомакот по породувањето (фото) Ешли со прстите прави срце околу стриите на нејзиниот стомак кои се последица од...

Најчитани неделава