Стилист од Латвија драстично ги трансформира жените со шминка и фризура (фото)

Со соодветна шминка и фризура, некои од клиентките на овој стилист изгледаат сосема поинаку со истакнување на најубавите делови од нивното лице.

stilist-od-latvija-drastichno-gi-transformira-zhenite-so-shminka-i-frizura-foto-01.jpg

Константин Богомолов е стилист од Латвија кој со помош на шминка и фризура го трансформира изгледот на жените.

Без разлика дали станува збор за жена во 30-тите или во 60-тите години од живот, тој постигнува неверојатни резултати.

Дел од преобразбите на неговите клиентки:

stilist-od-latvija-drastichno-gi-transformira-zhenite-so-shminka-i-frizura-foto-02.jpg

stilist-od-latvija-drastichno-gi-transformira-zhenite-so-shminka-i-frizura-foto-10.jpg

stilist-od-latvija-drastichno-gi-transformira-zhenite-so-shminka-i-frizura-foto-09.jpg

stilist-od-latvija-drastichno-gi-transformira-zhenite-so-shminka-i-frizura-foto-08.jpg

stilist-od-latvija-drastichno-gi-transformira-zhenite-so-shminka-i-frizura-foto-07.jpg

stilist-od-latvija-drastichno-gi-transformira-zhenite-so-shminka-i-frizura-foto-06.jpg

stilist-od-latvija-drastichno-gi-transformira-zhenite-so-shminka-i-frizura-foto-05.jpg

stilist-od-latvija-drastichno-gi-transformira-zhenite-so-shminka-i-frizura-foto-04.jpg

stilist-od-latvija-drastichno-gi-transformira-zhenite-so-shminka-i-frizura-foto-03.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Редовна масажа и уште 6 тајни на жените од Индонезија заради кои изгледаат 10 години помладо Маските од природни состојки се секогаш првиот избор на жените од Индонезија, а ...
Голем нос, краток врат: Со какви трикови славните дами си ги кријат маните? (фото) Како Парис Хилтон визуелно ги крие големите стапала? Како Оливија Вајлд ги издол...
Медуза опавче - хит фризурата за лето 2022 (и како да ја направите) За деновите кога ви е топло и се нервирате кога косата ви се лепи по вратот, ова...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg