Славни дами на кои случајно им ѕирна мидерот (фото)


Славни дами на кои случајно им ѕирна мидерот (фото)

Од Џеј Ло до Кајли Џенер, кои познати дами користат мидер како „тајно оружје“ за совршен изглед?

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-01.jpg

Мидерот е интимна работа и жените не би сакале да се види кога го носат.

Сепак, некои славни дами имаа незгода со облеката и случајно покажаа кое е нивното „тајно оружје“ за совршен изглед.

Кајли Џенер

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-02.jpg

Ким Кардашијан

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-03.jpg

Џенифер Лопез

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-04.jpg

Бијонсе

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-05.jpg

Џенифер Гарнер

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-9.jpg

Сара Џесика Паркер

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-06.jpg

Камерон Дијаз

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-07.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

14 славни дами кои гордо ја носат седата коса и на црвениот тепих Од Шарлиз Терон до Салма Хајек, кои славни дами без проблем знаат да се појават ...
Славни дами кои не би ги познале на стари фотки – денес личат на други жени Од драстични промени на имиџот, па до радикални естетски корекции, дел од ѕвезди...
20 фото докази дека не треба да пуштате брада, ако не знаете да ја одржувате Многу мажи посакуваат да чуваат долги бради и да бидат во чекор со модата, но то...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg