Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Славни дами на кои случајно им ѕирна мидерот (фото)

Од Џеј Ло до Кајли Џенер, кои познати дами користат мидер како „тајно оружје“ за совршен изглед?

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-01.jpg

Мидерот е интимна работа и жените не би сакале да се види кога го носат.

Сепак, некои славни дами имаа незгода со облеката и случајно покажаа кое е нивното „тајно оружје“ за совршен изглед.

Кајли Џенер

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-02.jpg

Ким Кардашијан

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-03.jpg

Џенифер Лопез

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-04.jpg

Бијонсе

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-05.jpg

Џенифер Гарнер

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-9.jpg

Сара Џесика Паркер

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-06.jpg

Камерон Дијаз

slavni-dami-na-koi-sluchajno-im-dzirna-miderot-foto-07.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 славни дами кои се доказ колку фризурата го менува изгледот Фото докази како фризурата може да го извади најдоброто или „најлошото“ од вашет...
13 славни дами кои се доказ дека шминката може да ве разубави, но и да ви го уништи изгледот Од Кели Озборн до Ким Кардашијан, и славните дами понекогаш може да потфрлат со ...
Боја на цимет и кафе – хит нијанса за коса за летната сезона (фото) Бојата на цимет и кафе е одличен избор ако сакате малку да ја осветлите косата в...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg