20 предлози за разиграни нокти за лето 2021


20 предлози за разиграни нокти за лето 2021

Од дезен со ананас и лубеница до палмички и неонски бои, летото е време за „најлудите“ и највесели нокти.

20-predlozi-za-razigrani-letni-nokti-01.jpg

Летото е време за експериментирање со ноктите. Силни бои, летни дезени и разигран изглед.

Особено ако планирате да заминете на летен одмор, тогаш шарените нокти се задолжителни.

Дури и љубителките на нежни, пастелни нијанси ќе се вљубат во енергијата со која зрачат овие летни нокти.

Идеи за шарени, летни нокти:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

15 идеи за нокти во боите на есента Откако ја заменивме лесната летна облека со есенски џемперчиња, фармерки и марам...
30 идеи за темни нокти со секаква должина и форма Темните нокти се првата работа со која жените ја најавуваат студената сезона. Ак...
Маникир дома - постигнете совршено уредени и лакирани нокти во неколку чекори со essence! Сите жени сакаат да имаат убави и негувани нокти, но во овој момент да се оди на...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg