Како од женските фантазии - „Walk in“ плакари во спална соба (фото)

За жените плакарите се многу повеќе од само обично место каде треба да стои облеката.

kako-od-zenskite-fantazii-walk-in-plakari-vo-spalna-soba-001.jpg

Ѕидови во омиленаѕа боја, полни полици, фиоки, закачалки и декоративни кутии - отприлика така би изгледал секој женски гардеробер од соништата.

Овие 20 „walk in“ плакари се дизајнирани токму по женските желби и фантазии.

Зачекорување во мало модно царство:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На гости кај Ана Најдовска: Стан на Македонка во Осло, уреден во скандинавски стил со хиге елементи ... „Станот се наоѓа во најцентралниот дел на Осло, и е мал, но премногу с...
Инстаграмџиски рај: Локал во Будимпешта е вистинска зелена урбана оаза (фото) Најзелениот ресторан во Унгарија ќе ви го нахрани не само телото, туку и душата....
Кафуле со розово Фиќо во Вевчани е вистинска новогодишна бајка (фото) Кафулето со розово Фиќо во Вевчани секоја сезона изгледа поинаку. Пред новогодиш...
На гости кај Јасмина и Дејан: Стан од 70m2 во Скопје со темни тонови и совршен поглед (фото) „Пред 5 години кога го уредувавме празниот стан, се водевме по водечките трендов...
На гости кај Игор Митровиќ: Модерен стан од 65m2 во Аеродром со лед осветлување во сите простории (ф... „Зградата во која живеам е нова, пред нецела година се пушти во употре...
На гости кај Симона: Современ стан во Скопје со доминација на темни тонови и совршено зајдисонце (фо... „Главниот фокус во дневната соба е на масивната сива гарнитура од букле материја...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg