Во новиот дом на Кристијан Греј: Има ли црвена соба?


Во новиот дом на Кристијан Греј: Има ли црвена соба?

Господинот Греј штотуку го купи својот нов дом во Холивуд за $2.8 милиони долари и секако, многумина се запрашаа: Има ли црвена соба?

vo-domot-na-dzejmi-dornan-ima-crvena-soba-01.jpg

Официјално, Џејми Дорнан се пресели од Велика Британија во Лос Анџелес и се почести со прекрасен дом кој ќе го дели заедно со својата сопруга Амелија Варнер и нивните две деца.

Домот се простира на 233 метри квадратни и нема црвена соба, но има четири спални соби и тоалети.

Просторот е прилично отворен:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Kуќичка со галерија: Совршен мини дом за млад пар Подгответе се да бидете воодушевени! Со површина од само 33 метри квадратни, ова...
Живот со стил во една соба? Можно е! Ви претставуваме како изгледа домот на една млада дама, кој и покрај скромната к...
На гости кај Ива од Битола: Розов дом во Барби стил (фото) Ива, која работи како судија – поротник при Апелационен суд Битола, смета дека д...