Љубов на прв поглед - спални соби со палети во тропски стил (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 19-02-2020


Љубов на прв поглед - спални соби со палети во тропски стил (фото)

Овие спални соби обединуваат неколку поими истовремено – лето, опуштеност, релаксација и медитација. Со еден збор – уживање.

Spalni-sobi-so-paleti-vo-tropski-stil-01.jpg

Спалните соби во кои главниот акцент е ставен на креветот изработен од палети се апсолутен хит сезонава. Декорирани во тропски стил, потсетуваат на мали, зелени џунгли, совршени се опуштање после долгиот напорен ден.

Додадете неколку огромни зелени растенија, цветови, книги, омилени украси, сè што ви предизвикува мир и задоволство и создадете ја својата мала тропска оаза:

https://www.instagram.com/p/ByIb-NpIae3/

https://www.instagram.com/p/BxpgpdKIaPp/

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Живот со стил во една соба? Можно е! Ви претставуваме како изгледа домот на една млада дама, кој и покрај скромната к...
Лето во домот: Дневни соби инспирирани од морето Летото е идеално време за мали измени во домот во склад со топлите, сончеви дено...
Куќа која плови во срцето на Лондон Како изгледа домот во кој имате најубав поглед во центарот на Лондон? Веројатно ...