Зимскиот хотел во Италија со најубав топол, надворешен базен (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Зимскиот хотел во Италија со најубав топол, надворешен базен (фото)

Alpin Panorama Hotel Hubertus е една од оние зимски дестинации каде ќе сакате да ги поминете студените месеци, топлејќи се во базенот со неверојатен поглед на скијачки стази и снежни планини.

zimskiot-hotel-vo-italija-so-najubav-topol-nadvoresen-bazen-001.jpg

Хотелот има бесконечен базен долг 25 метри, подигнат од земјата 12 метри, што создава илузија дека буквално лебдите помеѓу земјата и облаците.

Има и стаклен дел низ кој може да ја погледнете природата под вас.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Неверојатен дом изграден во пештера во Шпанија Кога ќе помислиме на фактот дека луѓето порано живееле во пештери, не е толку те...
30 топли соби со снежен, зимски поглед (фото) Стаклените ѕидови и високи прозорци се клучни за незаборавен поглед, посебно во ...
За млада и тренди дама: Фенси стан од 35 метри квадратни (фото) Добредојдовте во малото женско кралство, кадешто царуваат добриот вкус и стил, а...

Најчитани неделава