Црно-бела хармонија: Стилски уредениот стан на Цики од Скопје (фото)

vo-crno-beliot-stilski-dom-na-ciki-od-skopje-foto-15.jpg

vo-crno-beliot-stilski-dom-na-ciki-od-skopje-foto-14.jpg

vo-crno-beliot-stilski-dom-na-ciki-od-skopje-foto-13.jpg

vo-crno-beliot-stilski-dom-na-ciki-od-skopje-foto-11.jpg

vo-crno-beliot-stilski-dom-na-ciki-od-skopje-foto-09.jpg

vo-crno-beliot-stilski-dom-na-ciki-od-skopje-foto-05.jpg

vo-crno-beliot-stilski-dom-na-ciki-od-skopje-foto-04.jpg

vo-crno-beliot-stilski-dom-na-ciki-od-skopje-foto-02.jpg

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...
На гости кај Сандра: Стилски уредена куќа во Скопје со маслинови дрвца и бохо детали (фото) „Кујната е со црни вградливи елементи, црн гранитен мијалник и скриен фрижидер. ...
Во домот на Ивана од Белград: Светол стан во кој владее хармонија (фото) Доколку сакате светли бои, овој стан ќе ви го освои срцето за миг. Деталите ја п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg