На гости кај Александра од Скопје: Современ стан со софистицирани детали (фото)

Бидејќи оваа просторија е насочена кон исток, се погриживме да ставиме големи прозорци кои наутро осветлуваат буквално се, нешто во што јас посебно уживам, особено кога го пијам првото утринско кафе „на сонце“.

na-gosti-kaj-aleksandra-od-skopje-sovremen-stan-so-sofisticirani-detali-foto-11.jpeg

Уште фотки од станот на Александра:

na-gosti-kaj-aleksandra-od-skopje-sovremen-stan-so-sofisticirani-detali-foto-12.jpeg

na-gosti-kaj-aleksandra-od-skopje-sovremen-stan-so-sofisticirani-detali-foto-07.jpeg

na-gosti-kaj-aleksandra-od-skopje-sovremen-stan-so-sofisticirani-detali-foto-06.jpeg

na-gosti-kaj-aleksandra-od-skopje-sovremen-stan-so-sofisticirani-detali-foto-03.jpeg

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...
На гости кај Валентина: Стан во Прилеп од 89m2 со многу огледала и семејни спомени (фото) „Во овој стан живеам 18 години и досега сум го преуредила че...
На гости кај Никола: Стан во Скопје со Halloween украси, „направи сам“ камин и многу цвеќиња (фото) „Скоро секоја сезона подготвувам по еден настан. Така оваа есен подготовките беа...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg