Локал во Охрид украсен со мечиња однадвор зрачи со новогодишна атмосфера (фото)

Мечињата поставени со поглед кон Охридското Езеро се полн погодок за совршени новогодишни Инстаграм фотки.

lokal-vo-ohrid-ukrasen-so-mechinja-odnadvor-zrachi-so-novogodishna-atmosfera-foto-01.jpg

Низ Македонија веќе видовме неколку прекрасно украсени новогодишни локали, а сега на листата го додаваме и „ланч барот“ и хотел Mr. I во Охрид.

Покрај брегот на Охридското Езеро периодов надворешноста на овој локал е мелем за очи.

Има многу мечиња, елка и е совршено место за Инстаграм фотки.

Повеќе фотки од локалот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...
На гости кај Љупка: Стан во Струмица од 140m2 со луксузни детали во сребрена боја (фото) „Од шивачките машини на баба ми направив трпезариска маса на која сум горда, а о...
Кафуле во Солун со поглед на море е розов рај (фото) Мирис на море и на цветни соништа... Од кафе во розови шолји до совршени цветни ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg