На гости кај Дарко Петковски: Уникатен стан во Скопје со урбана нота и темни тонови (фото)

Кујната ми е правена по мерка и таму сè е во знакот на функционалноста и едноставноста.

na-gosti-kaj-darko-petkovski-unikaten-stan-vo-skopje-so-urbana-nota-i-temni-tonovi-foto-14.jpg

Со доминација на темните тонови го уредив и тоалетот.“

na-gosti-kaj-darko-petkovski-unikaten-stan-vo-skopje-so-urbana-nota-i-temni-tonovi-foto-11.jpg

na-gosti-kaj-darko-petkovski-unikaten-stan-vo-skopje-so-urbana-nota-i-temni-tonovi-foto-04.jpg

Повеќе фотографии од домот на Дарко:

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

Симона Симионова | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Рената: Дом со милјеа, класичен мебел, мирис на минатото и прекрасен поглед кон Водно (... „Омилена работа во мојот дом ми е мирисот на кафето направено во мока за домашно...
Мила и Дарко од Скопје се преселија во Орешани: „Градот почна да нè гуши, тука го пронајдовме својот... „Официјално се преселивме во Орешани во пролетта 2021, откако по не знам кој пат...
На гости кај Васил Гарванлиев во Чикаго: „Живееме во елитна населба, куќата има 7 спални соби, базен... „Куќата во која живееме со Џејсон има 7 спални соби, од кои 2 се пренаменети во ...
На гости кај Јасмина и Дејан: Стан од 70m2 во Скопје со темни тонови и совршен поглед (фото) „Пред 5 години кога го уредувавме празниот стан, се водевме по водечките трендов...
На гости кај Елена: Раскошен дуплекс од 130m2 во Тетово со темни тонови и луксузни детали (фото) „Во станот преовладуваат темните тонови со акцент на сребрената боја, која асоци...
Во домот на семејството Јовановски: Стан од 70m2 во центарот на Битола со земјени тонови и златни де... „Во нашиот ентериер внесовме земјени тонови како песок боја, нијанси на крем, на...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg