На гости кај Наташа: Семејна куќа во Битола со детали во силни бои (фото)

Најдобриот дел е тоа што островот има додатни скриени функции каде што може да се складира дополнителен кујнски прибор.

na-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-10.jpg

na-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-19.jpg

Нешто што се надевам дека во иднина ќе го „коригирам“ е тоа да имам гоолема кујна (сон на секоја жена, или пак не?). Но, иако нашата кујна не е многу голема морам да признaам дека секој детаљ во неа е одлично осмислен и е доста практична“, вели Наташа.

na-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-15.jpg

Повеќе фотографии од домот на Наташа:

na-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-04.jpg

na-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-18.jpg

na-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-17.jpg

na-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-16.jpg

na-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-14.jpg

na-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-13.jpg

na-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-09.jpg

na-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-08.jpgna-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-07.jpgna-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-02.jpg

na-gosti-kaj-natasha-semejna-kukja-vo-bitola-so-detali-vo-silni-boi-foto-20.jpg

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

Симона Симионова | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Љупка: Стан во Струмица од 140m2 со луксузни детали во сребрена боја (фото) „Од шивачките машини на баба ми направив трпезариска маса на која сум горда, а о...
На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...
На гости кај Мими: Стан во Скопје со детали во златна боја и балкон со многу цвеќе (фото) „Од терасата имаме преубав поглед со зеленило и се надевам ќе уживаме уште долго...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg