На гости кај Александра: Стан во Скопје во кој доминираат розовата и белата боја (фото)

na-gosti-kaj-aleksandra-stan-vo-skopje-vo-koj-dominiraat-rozovata-i-belata-boja-foto-17.jpeg

na-gosti-kaj-aleksandra-stan-vo-skopje-vo-koj-dominiraat-rozovata-i-belata-boja-foto-12.jpeg

Повеќе фотографии од домот на Александра:

© CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

Симона Симионова | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...
На гости кај Валентина: Стан во Прилеп од 89m2 со многу огледала и семејни спомени (фото) „Во овој стан живеам 18 години и досега сум го преуредила че...
На гости кај Никола: Стан во Скопје со Halloween украси, „направи сам“ камин и многу цвеќиња (фото) „Скоро секоја сезона подготвувам по еден настан. Така оваа есен подготовките беа...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg