Локал во Велес со модерен ентериер и префинети детали (фото)

Наше, а светско! Локал во Велес со кожени кревети, ѕид од тули, впечатливи лустери и индустриски стил со префинети детали внатре, а зеленило и релаксирачка атмосфера надвор...

lokal-vo-veles-so-moderen-enterier-i-prefineti-detali-i-foto-01.jpg

Кога станува збор за модерен ентериер и префинети детали во уредувањето, секогаш сме „за“.

Таков е локалот „Four Seasons - Garden & Cafe“ во Велес, кој изгледа урбано, префинето и има одлична градина.

Без разлика дали станува збор за утринско кафе во градината или вечерна релаксација со чаша вино, дефинитивно ќе уживате во амбиентот во кој се гледа дека е вложено многу љубов и внимание.

Почувствувајте ја атмосферата:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На гости кај Љупка: Стан во Струмица од 140m2 со луксузни детали во сребрена боја (фото) „Од шивачките машини на баба ми направив трпезариска маса на која сум горда, а о...
На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...
На гости кај Јована: Стан во Скопје со бели кујнски апарати и впечатлива маса од масивно дрво (фото) „Кујната е изработена од бел мат медијапан по нарачка со бела вградена техника, ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg