10 корисни предмети за подобра организација во вашиот дом


10 корисни предмети за подобра организација во вашиот дом

Кога милион мали ситници ќе започнат да се трупаат во домот, тогаш знаете дека имате проблем и ви е потребна подобра организација.

10_korisni_produkti_za_podobra_organizacija_vo_vasiot_dom_1.jpg

За среќа, постојат мали помошни средства кои се создадени токму за вакви ситуации:

Оваа интересна и евтина закачалка со место за сите ваши ситници

10_korisni_produkti_za_podobra_organizacija_vo_vasiot_dom_02.jpg

Посебна закачалка за вашите чанти

10_korisni_produkti_za_podobra_organizacija_vo_vasiot_dom_03.jpg

Лесна кутија која се склопува и може да ја поставите во секоја соба

10_korisni_produkti_za_podobra_organizacija_vo_vasiot_dom_04.jpg

Мала закачалка за метли, џогери и четки

10_korisni_produkti_za_podobra_organizacija_vo_vasiot_dom_05.jpg

Закачалка за кеси во која може да ги складирате сите празни кеси

10_korisni_produkti_za_podobra_organizacija_vo_vasiot_dom_06.jpg

Организатор за долна облека

10_korisni_produkti_za_podobra_organizacija_vo_vasiot_dom_07.jpg

Посебна корпа за вашите сунѓерчиња која се закачува на мијалникот

10_korisni_produkti_za_podobra_organizacija_vo_vasiot_dom_08.jpg

Посебни организатори за фиоката со милион ситни работи, кои сите ги имаме дома

10_korisni_produkti_za_podobra_organizacija_vo_vasiot_dom_09.jpg

Организатор за стотиците парчиња накит кои ви се заплеткуваат

10_korisni_produkti_za_podobra_organizacija_vo_vasiot_dom_10.jpg

Магнетен држач за ножеви

10_korisni_produkti_za_podobra_organizacija_vo_vasiot_dom_11.jpg

К. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 совети како да декорирате како милионер без да потрошите многу  Без разлика дали сте дизајнер на ентериери кој работи со одреден буџет, ил...
10 кул идеи за домот што ќе сакате да ги испробате веднаш Сите сакаме домот да ни изгледа убаво и пријатно. Секојдневно купуваме нови рабо...
„Облечете“ го ѕидот за поубав изглед и подобра топлотна изолација со еко материјал Оваа ѕидна облога е 100% природна и создава визуелно чувство како да сте ги „обл...

Најчитани неделава