Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Хит пролетна декорација – куп цвеќиња во гумени чизми (фото)

Уредувањето на домот и градината бара многу креативност, но за среќа Пинтерест е тука секогаш за многу идеи декорации кои секој може да ги направи.

hit-proletna-dekoracija-vo-domot-kup-cvekjinja-vo-gumeni-chizmi-foto-01.jpg

Оваа пролет декорирајте го домот, терасата или градината со шарени гумени чизми наполнети со куп цвеќиња.

Лалиња, рози, гербери и што уште не изгледаат многу кул ако ги ставите во нешто што не е обична и здодевна вазна.

Па, најдете вазна или саксија која наликува на гумени чизми или пак, ако сте повешти и ако најдете стари гумени чизми, офарбајте ги, „дотерајте“ ги и наполнете ги со цвеќиња. 

Неколку идеи како тоа може да изгледа:

М. М. | Црнобел

Би можело да ве интересира:

10 работи во домот кои ќе им бодат очи на гостите кои сакаат ред Облека која се суши на радијатор, предмети кои не ги користите и се расфрлани на...
5 прекрасни идеи како може да го декорирате ѕидот зад софата, а да изгледа впечатливо и скапо (фото) Кога станува збор за декорирање на домот, мора да сфатиме дека тој постојано (ќе...
„Живеам во најмалиот стан во Њујорк од само 9m² - како функционирам?“ Како изгледа животот во стан од само 9m²? Дали ова навистина е најмалиот стан во...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg