10 работи во кои вреди да инвестирате кога се селите во нов дом
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
SEO Specialist 26-10-2020


10 работи во кои вреди да инвестирате кога се селите во нов дом

Покрај мебелот и останатите големи работи, има неколку детали кои посебно го разубавуваат просторот и на кои не смее да штедите.

10-raboti-vo-koi-vredi-da-investirate-koga-se-selite-vo-nov-dom-01.jpg

При селењето во нов дом или целосното реновирање, важно е да се погрижите за неколку детали кои носат топлина во просторот.

Модерна подна ламба, кул перничиња, квалитетна постелнина и уште неколку работи треба да се најдат на листата со додатоци за домот на кои не смее да штедите.

Дури и ако буџетот ви е ограничен, може да ги најдете по пристојна цена ако малку се потрудите, но не смее да ги изоставите.

Додадете доза стил и квалитет во вашиот нов дом со следниве додатоци:

Подна ламба

10-raboti-vo-koi-vredi-da-investirate-koga-se-selite-vo-nov-dom-02.jpg

Шик перничиња

10-raboti-vo-koi-vredi-da-investirate-koga-se-selite-vo-nov-dom-03.jpg

Постелнина

10-raboti-vo-koi-vredi-da-investirate-koga-se-selite-vo-nov-dom-04.jpg

Декоративен сет за во бањата

10-raboti-vo-koi-vredi-da-investirate-koga-se-selite-vo-nov-dom-05.jpg

Необичен комплет пешкири

10-raboti-vo-koi-vredi-da-investirate-koga-se-selite-vo-nov-dom-06.jpg

Кутии за складирање и организирање

10-raboti-vo-koi-vredi-da-investirate-koga-se-selite-vo-nov-dom-07.jpg

Основни кујнски додатоци и садови

10-raboti-vo-koi-vredi-da-investirate-koga-se-selite-vo-nov-dom-08.jpg

Закачалки за организација во плакарот

10-raboti-vo-koi-vredi-da-investirate-koga-se-selite-vo-nov-dom-09.jpg

Свеќи

10-raboti-vo-koi-vredi-da-investirate-koga-se-selite-vo-nov-dom-10.jpg

Огледало

10-raboti-vo-koi-vredi-da-investirate-koga-se-selite-vo-nov-dom-11.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Работи од домот со кои е време да се збогувате Свесни сте дека во домот имате многу непотребни работи, не зависно дали добиени ...
11 работи што треба да ги обоите за белиот ентериер да добие нов изглед Одвреме навреме, на сите ни станува здодевен и монотон домот, дури и ако кога см...
8 работи по кои можете да препознаете скапо уреден дом Има некои работи кои штедливите и скромни луѓе никогаш нема да ги купат за во св...

Најчитани неделава