Тренд кој сите го обожаваат: Столици во облик на школка (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
SEO Specialist 26-10-2020


Тренд кој сите го обожаваат: Столици во облик на школка (фото)

Столиците во облик на школка моментално се хит во уредувањето, доаѓаат во сите бои и совршено прилегаат на секој простор.

trend-koj-site-go-obozhavaat-stolici-vo-oblik-na-shkolka-foto-01.jpg

Може да ги ставите во дневна, како додаток на гарнитурата или во спална, доколку имате поголем празен простор.

Изгледаат луксузно и софисицирано, удобни се и создадени за уживање, а се идеален додаток во ентериерот.

Пронајдете каде може да ги набавите, одберете ја вашата омилена боја и збогатете го домот со уште еден тренд:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Идеи за „ученички катчиња“ во собата на децата каде учењето ќе им оди полесно (фото) Зависно од тоа колку се големи децата и со каков простор располагате – уредете г...
Тренд во уредувањето кој сите го обожаваат – отворени полици во кујна (фото) Ако размислувате за реновирање на кујната или правите нова кујна, размислете за ...
Фото докази дека и малата кујна може да ја уредите стилски и функционално Малите станови очекувано имаат и помали кујни, но не очајувајте дека не може да ...

Најчитани неделава