Тренд кој сите го обожаваат: Столици во облик на школка (фото)

Столиците во облик на школка моментално се хит во уредувањето, доаѓаат во сите бои и совршено прилегаат на секој простор.

trend-koj-site-go-obozhavaat-stolici-vo-oblik-na-shkolka-foto-01.jpg

Може да ги ставите во дневна, како додаток на гарнитурата или во спална, доколку имате поголем празен простор.

Изгледаат луксузно и софисицирано, удобни се и создадени за уживање, а се идеален додаток во ентериерот.

Пронајдете каде може да ги набавите, одберете ја вашата омилена боја и збогатете го домот со уште еден тренд:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Живеам во најмалиот стан во Њујорк од само 9m² - како функционирам?“ Како изгледа животот во стан од само 9m²? Дали ова навистина е најмалиот стан во...
Кинеско фенерче – Природен украс кој едноставно се вклопува во есенскиот амбиент (фото) Кинескиот фенер или физалис, е името на билката која на есен ја покажува својата...
Пред и потоа фото-споредби – неверојатни трансформации на простории по реновирање Секоја просторија можете да ја претворите во најудобното катче, а некогаш за ова...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg