Висечката бохо фотелја која сите ја имаат на тераса ова лето (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Висечката бохо фотелја која сите ја имаат на тераса ова лето (фото)

Висечките бохо фотелји ова лето се задолжителен додаток на секоја тераса и во секој двор.

viseckata-boho-fotelja-koja-site-ja-imat-na-terasa-ova-leto-001.jpg

Доволна е само една, тактички сместена под сенка или во најудобното ќоше од терасата, за да не се поместите со часови.

Декорирана со пернички, ќебенца и прекривки во боја – лесно и брзо ќе стане вашето омилено место каде ќе го поминете летото.

Сигурно сте ја виделе на најубавите фотки од фантастичните локални и светски тераси:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Идеи за „ученички катчиња“ во собата на децата каде учењето ќе им оди полесно (фото) Зависно од тоа колку се големи децата и со каков простор располагате – уредете г...
Идеи како да го претворите дворот во летна рајска дестинација Доколку ова лето немате време за одмор, сигурно ќе поминувате многу време во ваш...
14 идеи како да избегнете непрактичен ентериер во домот Честопати кога гледаме нови идеи кои се модерни во моментот чувствуваме ентузија...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg