Кај Ивана дома: „Белиот мебел ми е погодок, но изборот на ламинат ми е промашување“ (фото)

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-20.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-17.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-15.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-14.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-13.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-12.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-11.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-10.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-07.jpg

kaj-ivana-doma-beliot-mebel-mi-e-pogodok-no-izborot-na-laminat-mi-e-promashuvanje-foto-04.jpg

Погледнете како изгледаше домот на Ивана кога имаше други детали Во домот на Ивана: Стилски дом на Македонка во Германија обоен во розово (фото)

© CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

Симона Симионова | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Кај Анета дома: „Големата гарнитурата ми е погодок, а малиот број на фиоки во кујната ми е промашува... „Ја обожавам белата лулашка во дневната соба. Преудобна е, издржл...
На гости кај Драгана: Есенска бајка во стан во Гостивар со тикви и цвеќе (фото) „Многумина ќе речат во есен има магливи утра, дождови и ветер, но јас ја са...
Кул идеја од Маја од Охрид: Издлабени тикви како саксии за есен (фото) Идејата на Маја Гугоска од Охрид дефинитивно ќе ве инспирира и вас. Издлабени ти...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg